Ana Sayfaya Dön


AYZ Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlıkta en UZMAN firmadır.

AYZ, yönetim bilişim sistemlerinin tasarlanması, planlanması ve yürürlüğe konulmasında uzman bir bilgi teknolojileri ve danışmanlık firmasıdır.

AYZ uzmanları, en basit sistem yazılım mühendisliğinden en karmaşık uygulamalara kadar geniş bir alanda hizmet verebilecek eğitim, bilgi ve deneyime sahiptir.

AYZ; bilgisayar, iletişim donanım ve yazılımlarındaki bilgisini, yönetim karar destek sistemlerinin gereksinim duyduğu birikimle yoğurmuştur. AYZ, verinin mantıklı sonuçlar elde edilebilecek şekilde işlenmesini, uygun şekilde tasnif edilmesini, ve yöneticilerin kullanımına hazır bilgilere dönüştürülmesini sağlayacak sistemlerin anahtar teslimi kurulmasını hedefleyen bir kuruluştur.

AYZ orta ölçekli ve büyüyen firmaların kârlılığını, teknolojiye dayalı çözümlerle, artırmaktadır. AYZ durumdan her an haberdar olmak isteyen, hızlı ve doğru kararlar almak isteyen şirket ve yöneticilere yardımcı olmaktadır.LBS, Logo Grubunun amiral gemisi ve en eski şirketidir. 1984 yılında, Türkiye'de yeni oluşmaya başlayan PC pazarında yazılım üretimi yapmak üzere küçük bir girişim olarak iş yaşamına başlayan Logo Business Solutions bugün geldiği noktada Türkiye'nin en önemli yazılım geliştiricisidir.

Alınteri, LKS ve Gold yazılımlarını Türkiye'nin en yaygın entegre ticari yazılım paketleridir.

AYZ LBS ürünlerinin yetkili satıcısı ve çözüm ortağıdır.

AYZ Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. info@ayz.com.tr
Yukarı