Ana Sayfaya Dön


sağlıklı bir bilgi sistemi için bütüncül çözümler üretiyoruz!

AYZ Hizmetleri 5 Ana Başlıkta Toplanmıştır.
Donanım Network Web Destek Eğitim


İyi bir bilgi sistemi, organizasyonun tüm parçalarından veri girişini sağlayan dakik ve her an kullanılabilir sistemdir.
Günümüzün karmaşık ve zorlu iş dünyasında şirketler, çalışanları, tedarikçileri, bayi-servis gibi dağıtım kanalı ve müşterileriyle daha fazla entegre olmak, daha fazla iş birliği yapmak zorunda!
AYZ, organizasyonun hangi parçasında operasyonel işlem gerçekleşiyorsa o parçada verimin oluşmasını hedefler.
Sözgelimi mal kabul ederken depo ve merkez ofisin ayrı ayrı kayıtlar oluşturmasını engeller. Şiparişlerin dağıtım kanalları tarafından oluşturulmasını sağlar veya merkez ve uzak ofisler arasındaki bilgi paylaşımını artırır.
AYZ;bilgi sistemine temel olarak merkez ofisten müşterilere kadar bütün aşamaları katar. Gold ve başka merkezi yazılımları ve donanımları tedarik eder. Optimum bant genişliğinde network bağlantıları sağlar. Web tabanlı çözümlerde hosting hizmeti sunar veya uygulamalarınızı host edeceğiniz çözümü gerçekleştirir. Kullanıcıların ihtiyacı olan kişisel bilgisayar ve sofistike yazılımları en uygun fiyatla sunar.

Network kurulumundan sistem eğitimine, kişisel bilgisayarlardan sofistike yazılımlara kadar tüm süreçlerde AYZ hizmet veriyor. Teknolojik olarak şirketinizin zinde kalmasını sağlıyor.

AYZ Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. info@ayz.com.tr
Yukarı