Ana Sayfaya Dön


AYZ Metodolojisi ile LBS Gold
daha hızlı ve etkili sonuç veriyor!

AYZ Metedolojisi 5 Ana Sistemden Oluşmaktadır.
Analiz Tasarım Kurulum Eğitim Rapor
AYZ; şimdiye kadar iletişimden üretime, dağıtımdan hizmete kadar bir çok şirkete GOLD merkezli bilgi sistemleri kurmuştur. AYZ'nin gücü; günümüzün yönetim ve işletme anlayışlarını teknolojiyle yoğurması ve Türkiye Şartlarına uyarlama becerisidir. Dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir paket program bir işletmenin ihtiyaçlarına %100 karşılık gelmez. LBS Gold; Türkiye gerçeklerine uyumlu, fiyat-performans açısından yüksek başarımlı ve değişik bir çok endüstride faaliyet gösteren farklı şirketler için uyarlanabilir bir yazılımdır. Ancak LBS Gold'a hayat verecek, şirketlere uyarlayacak, iş proseslerini Gold'a adapte edecek bir uygulama mimarisine ihtiyaç vardır. AYZ bu amaçla AYZ Metedolojisini geliştirmiştir.

AYZ METEDOLOJİSİ
AYZ Metedolojisi şirketlerin operasyonel işlemlerini tamamını Logo Gold yazılımında realize eder. Üst yönetimin karar destek amaçlı rapor ihtiyaçlarını sağlamak üzere bilgi girişini, iş/bilgi akışlarını yeniden tasarlar. Gerekirse Gold yazılımınıa ek modüller, raporlar yazarak somut çözümler sunar. Operasyonel sistemin optimal çalışmasını sağlayacak şekilde iş süreçlerinin yeniden düzenlenmesini ve tüm bunların üzerinde çalışacağı bir donanım ve ağ alt yapısını oluşturur. Bilgi girilmesi yükümlülüğünü bir departmanın tekelinden alıp organizasyonun bütün parçalarına dağıtır.
AYZ metedolojisinin temel prensibi dağıtılmış yönetim ve merkezi denetim (distributed management, centralized control) anlayışıdır.

AYZ Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. info@ayz.com.tr
Yukarı